top of page

BURADA TEK BİR KURAL VAR:

KENDİN OLMAK İÇİN
DANS ET!

dans-cadde-kadıköy-dans.png

DANS CADDE'DE
TEK BİR KURAL VAR:

HAKKINDA

ÇÜNKÜ BURADA RUHUNLA DANS EDERSİN...

'KENDİN OLMAK İÇİN DANS ET!'

Sanat ve dansı hayatının bir parçası yapmak isteyen herkese kapıları açık olan Dans Cadde, M.E.B.’na bağlı bir dans okulu olup, sertifikalı programlar ve hobi dans sınıflarında eğitim vermektedir. Yetişkinlere ve 13-17 yaş gençlere yönelik dans eğitimleri veren okulumuzda amacımız her öğrencimizin sanat ve dans ile hayattan keyif almasını sağlamaktır. Profesyonel sanatçılar ve dansçılar ile eğitim erilen okulumuzda modern dans, hip hop dans, street jazz, high heels, pop, yetişkin bale ve zumba eğitimleri verilmektedir. Yeni başlayanlar veya profesyoneller için het seviyeye uygun dans sınıflarını Dans Cadde’de bulabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak farklı tarzlarda dans workshop günleri de yapılmaktadır.

sıkça sorulan sorular

 • Dans Cadde, nerede?
  Dans stüdyolarımız ve okulumuzun merkezi Bağdat Caddesi'nin merkezi Şaşkınbakkal'da. Açık adresimiz: Bağdat Caddesi, Kazım Özalp Sokak No:17 Kat:3 Suadiye/Kadıköy/İstanbul
 • Dans Cadde, ne tür eğitimler veriyor?
  Hip hop dans, modern dans, high heels dans, street jazz, yetişkin bale ve zumba eğitimleri verilmektedir. Belirli aralıklarla da farklı dans tarzlarında dans workshop günleri oluşturuyoruz. Eğitimler için tıklayınız. Tüm eğitimlerimizden ve dans workshop günlerinden haberdar olmak için bizi takip edin. Instagram: @danscadde Facebook: @danscadde Twitter: @danscadde Youtube: @danscadde
 • Dans Cadde'de ne seviyede dans eğitimleri verilmektedir?
  Dans Cadde'de 13-17 yaş genç dans sınıfları ve yetişkin dans sınıflarında başlangıç eğitimleri ile birlikte ileri seviye eğitimler de verilmektedir.
 • Dans Cadde'ye kayıt olmak için ne gerekli?
  13-17 yaş sınıflarımız için belirtilen yaş aralığında, yetişkin sınıflarımız için 18 yaş ve üzeri olmanız yeterlidir.
 • Dans Cadde'de orta yaş kişiler içinde dans eğitimleri var mı?
  Evet orta yaş hatta ileri yaştaki öğrencilerimiz için sınıflarımız mevcut. Hayattan dans ve sanat ile keyif almak isteyen herkese kapılarımız açıktır 😊
 • Dans kurslarının ücretleri nasıl?
  Dans kursu ücretlerimiz, verilen eğitime göre değiştmektedir. Lütfen eğitimler ve kayıt ücretleri için detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
 • Dans Cadde, ne zamandır eğitim veriyor?
  Dans Cadde, Cadde Sanat Grubu'na bağlı bir marka olup; 10 yılı geçkin süredir profesyonel şekilde sanat eğitimleri veren ve ilham veren yaşamlar oluşturan bir grubun üyesidir.
 • Modern dans sertifika programı mevcut mu?
  Dans Cadde, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı bir dans okuludur. M.E.B. Modern Dans Sertifika Programı eğitimlerimizde mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.
 • Dans Cadde'de tüm eğitimleri sertifikalı mı?
  Hayır. Sadece M.E.B. onaylı programlarımızda sertifikalar mevcuttur. Diğer eğitimlerimiz profesyonel şekilde verilip hobi amaçlı dans sınıflarıdır. Ancak eğitim verdiğimiz hobi sınıflarında da performans sanatçıları da çıkarmaktayız.
bottom of page